Artur Wiśniewski [Białystok]

Jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Proponuję profesjonalne konsultacje i psychoterapię osobom, które szukają pomocy, mają kłopot ze znalezieniem wsparcia lub nie potrafią odnaleźć odpowiedniego dla siebie sposobu leczenia.

W pracy podchodzę indywidualnie do osoby i zgłaszanego problemu.

Jestem magistrem psychologii, mediatorem, absolwentem Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz magistrem historii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wiedzę i doświadczenie zdobyłem w czasie profesjonalnego, 6-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie egzystencjalnym oraz kursu psychoterapii par w nurcie egzystencjalnym i systemowym.

Od 2009 roku zawodowo jestem związany z Pionem Psychiatrii Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, gdzie pracuję jako psycholog, psychoterapeuta i zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej, psychoedukacją, poradnictwem psychologicznym i diagnozą psychologiczną. Przygotowuję również opinie i występuję jako biegły sądowy z zakresu psychologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem również m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, Oddziale Psychiatrycznym w Białymstoku SPP w Choroszczy, Klinice Hematologii USK w Białymstoku, Oddziale Neurologii Szpitala Klinicznego AM w Białymstoku, Ośrodku Wsparcia w Kownatach.

W swoich działaniach współpracuję z wieloma innymi specjalistami ? daje mi to możliwość bardzo szerokiego spojrzenia na rozpatrywany problem.

Zapraszam!

e-mail: artur.a.wisniewski@gmail.com