Jolanta Obidzińska [Białystok]

Jestem psychologiem, absolwentką m.in. Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz psychoterapeutką .

Ukończyłam 6-letnie szkolenie w zakresie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii (certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii GLE-International). Ponadto – kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Warszawa) oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego (INTRA Warszawa)

Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staże, a potem pracując w różnych placówkach świadczących pomoc psychologiczną (poradnie, szpital, warsztat terapii zajęciowej i in.)

Obecnie pracuję w Białymstoku, w ramach NFZ, w NZOZ “Staszica” przy ul. Marjańskiego 3 oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Bema 2. Prywatnie – w Centrum Psychoterapii Trzy Wymiary przy ul. Przejazd 2a, lok 305.

Zajmuję się pomocą osobom dorosłym cierpiącym m.in. z powodu nerwic, lęków, depresji, trudności w bliskich relacjach, problemów osobowościowych, kryzysów egzystencjalnych związanych z bilansem życia i in. Prowadzę głównie terapię indywidualną.

Prywatnie – jestem żoną, mamą dwóch synów, teściową oraz babcią. Lubię celebrować rożne poruszające momenty w życiu, te codzienne i te doniosłe. Na zdjęciu – właśnie jeden z nich… Ponadto lubię piesze wędrówki po górach i nie tylko.

Życie nieustannie nas o coś pyta, ale czasami zaskakuje i stawia przed nami takie wyzwania, którym trudno sprostać w pojedynkę. Wtedy potrzebujemy drugiej osoby, aby móc zrozumieć siebie, sytuację i odnaleźć swoją własną odpowiedź na jej wyzwania. Swoją pracę rozumiem jako towarzyszenie w poszukiwaniu takich odpowiedzi, w dialogu, z poszanowaniem wolności, z szacunkiem dla unikalności ludzkiego doświadczenia.

Kontakt: tel. 601 80 20 76