Magdalena Smelkowska [Warszawa]

Psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunkach społeczna psychologia kliniczna oraz psychologia społeczna w języku angielskim (social psychology);
wiceprezes Stowarzyszenia Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska.

Ukończyła 6-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Analizy Egzystencjalnej i przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty wydawanego przez stowarzyszenie GLE-International (International Society of Logotherapy and Existential Analysis). Odbyła również dodatkowe szkolenia z zakresu terapii par i rodzin.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Centrum Psychoterapii Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej, w Grupie Synapsis oraz Pracowni Terapii i Rozwoju, gdzie współprowadziła terapie par i małżeństw. Posiada także doświadczenie w pracy z osobami z autyzmem zdobyte w ramach Programu Pomocy Osobom z Autyzmem i Ich Rodzinom oraz podczas stażu w Ośrodku Integracji Społecznej. Pracowała również jako psycholog w Domu Dziecka nr 15 im. ks. G.P. Baudouina.

Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz terapią par/małżeństw.

Kontakt

tel: 788 842 716
e-mail: dialog.waw@gmail.com
www: psychoterapia.egzystencjalna.pl